Conesys
Produkt-Nr.:
AE326WJ4PN
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 56POS GOLD CRIMP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$75.297
$75.297
10
$65.2574
$652.574
25
$57.58026
$1439.5065
50
$51.51926
$2575.963
100
$45.178295
$4517.8295
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | - |
| Current Rating (Amps) | 7.5A, 13A |
| Shell Size, MIL | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Shell Size - Insert | J4 |
| Mfr | Conesys |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -65°C ~ 175°C |
| Number of Positions | 56 |
| Color | Olive Drab |
| Termination | Crimp |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Orientation | N (Normal) |
| Mounting Feature | - |
| Series | MIL-DTL-38999 Series III |
| Shell Material | Aluminum |
| Package | Box |
| Base Product Number | AE326W |