AE3468B11679
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE3468B11679
Beschreibung:
3468 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.909" L x 1.102" W (175.50mm x 28.00mm)
Height (Max) 1.114" (28.30mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 1.813GHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 3.468GHz Center