AE3750SSL1040
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE3750SSL1040
Beschreibung:
3750 MHZ SUSPENDED STRIPLINE LOW
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 1.496" L x 0.945" W (38.00mm x 24.00mm)
Height (Max) 0.394" (10.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth -
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 3.75GHz (Cutoff)