AE4250SSH6555
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE4250SSH6555
Beschreibung:
4250 MHZ SUSPENDED STRIPLINE HIG
Benutzer handbuch
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 1.417" L x 0.984" W (36.00mm x 25.00mm)
Height (Max) 0.394" (10.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 15.75GHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 4.25GHz (Cutoff)