AE50B3396
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE50B3396
Beschreibung:
50 MHZ BAND PASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 7dB
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.000" L x 0.500" W (25.40mm x 12.70mm)
Height (Max) 0.400" (10.16mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 6-DIP Module
Bandwidth 1MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 50MHz Center