AE60B11147
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE60B11147
Beschreibung:
60 MHZ MATCHED BAND PASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.750" L x 0.750" W (44.45mm x 19.05mm)
Height (Max) 0.400" (10.16mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 6-SMD Module
Bandwidth 8MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 60MHz Center