AE666R22B19P6
Conesys
Produkt-Nr.:
AE666R22B19P6
Hersteller:
Conesys
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600VDC
Current Rating (Amps) 13A
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Black Anodized
Shell Size - Insert 22-19
Mfr Conesys
Connector Type Plug, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C