AE668B10392
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE668B10392
Beschreibung:
668 MHZ LC BANDPASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.000" L x 1.250" W (101.60mm x 31.75mm)
Height (Max) 0.755" (19.18mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case BNC In-Line Module
Bandwidth 60MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 668MHz Center