AE7500H9819
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE7500H9819
Beschreibung:
7.5-18 GHZ HIGHPASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 1.000" L x 0.750" W (25.40mm x 19.05mm)
Height (Max) 0.500" (12.70mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 10.5GHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 7.5GHz (Cutoff)