Conesys
Produkt-Nr.:
AE770W14-12P
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$50.217
$50.217
10
$43.5214
$435.214
25
$38.40128
$960.032
50
$34.35884
$1717.942
100
$30.13001
$3013.001
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 600VDC |
| Current Rating (Amps) | 7.5A, 13A |
| Shell Size, MIL | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Shell Size - Insert | 14-12 |
| Mfr | Conesys |
| Connector Type | Receptacle, Male Pins |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Olive Drab |
| Termination | Crimp |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Orientation | N (Normal) |
| Mounting Feature | Flange |
| Series | MIL-DTL-26482 Series II |
| Shell Material | Aluminum |
| Package | Box |
| Base Product Number | AE770W |