AE773NS2164
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE773NS2164
Beschreibung:
758-788 MHZ CAVITY NOTCH FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 10.945" L x 2.677" W (278.00mm x 68.00mm)
Height (Max) 2.598" (66.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 30MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 773MHz Center