AE775W20-41S
Conesys
Produkt-Nr.:
AE775W20-41S
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 41POS CRIMP
Benutzer handbuch
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600VDC
Current Rating (Amps) 7.5A
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 20-41
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 175°C