AE775W24-19S
Conesys
Produkt-Nr.:
AE775W24-19S
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 19POS CRIMP
Benutzer handbuch
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 1000VDC
Current Rating (Amps) 23A
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 24-19
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 175°C