AE800B11074
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE800B11074
Beschreibung:
800MHZ BAND PASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss -
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.000" L x 0.700" W (50.80mm x 17.78mm)
Height (Max) 0.700" (17.78mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 32MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 800MHz Center