AE915-512DB5398
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE915-512DB5398
Beschreibung:
915 MHZ / 512 MHZ CAVITY DUPLEXE
Benutzer handbuch
Series -
Type Duplexer
Frequency Bands (Low / High) 902MHz ~ 928MHz / 487.25MHz ~ 536.75MHz