AE95B6658
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE95B6658
Beschreibung:
95 MHZ LC BANDPASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 2.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 1.500" L x 0.750" W (38.10mm x 19.05mm)
Height (Max) 0.500" (12.70mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 12MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 95MHz Center