AECR47M50V0511
Lumimax Optoelectronic Technology
Produkt-Nr.:
AECR47M50V0511
Beschreibung:
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RAD TH
Auf Lager : 2100
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 20
Benutzer handbuch
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Series GP
Package / Case Radial
Mfr Lumimax Optoelectronic Technology
Capacitance 0.47 µF