AFD4-050100-15P
L3 Narda-MITEQ
Produkt-Nr.:
AFD4-050100-15P
Hersteller:
L3 Narda-MITEQ
Paket:
Module
Beschreibung:
IC RF AMP GPS 5GHZ-10GHZ MODULE
Benutzer handbuch
Current - Supply 250mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AFD
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 5GHz ~ 10GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 5GHz ~ 10GHz