Assmann WSW Components
Produkt-Nr.:
AFFC-050-08-102-11
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE FFC 8POS 0.50MM 4"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.0995
$2.0995
10
$1.824
$18.24
25
$1.74648
$43.662
50
$1.70772
$85.386
100
$1.630105
$163.0105
250
$1.474856
$368.714
500
$1.358405
$679.2025
1000
$1.164358
$1164.358
2500
$1.086734
$2716.835
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Series | - |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 4.000" (101.60mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | AFFC-050 |
| Number of Conductors | 8 |