Assmann WSW Components
Produkt-Nr.:
AFFC-050-40-076-11
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE FFC 40POS 0.50MM 3"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.4035
$2.4035
10
$2.09285
$20.9285
25
$2.00336
$50.084
50
$1.9589
$97.945
100
$1.869885
$186.9885
250
$1.691798
$422.9495
500
$1.558228
$779.114
1000
$1.335624
$1335.624
2500
$1.24658
$3116.45
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Series | - |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 3.000" (76.20mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | AFFC-050 |
| Number of Conductors | 40 |