AFFC-050-40-076-11
Assmann WSW Components
Produkt-Nr.:
AFFC-050-40-076-11
Beschreibung:
CABLE FFC 40POS 0.50MM 3"
Auf Lager : 8
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Length - Exposed Ends 0.138" (3.50mm)
Cable Type FFC, FPC
Length 3.000" (76.20mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Mfr Assmann WSW Components
Pitch 0.020" (0.50mm)