AFFC-100-07-153-11
Assmann WSW Components
Produkt-Nr.:
AFFC-100-07-153-11
Beschreibung:
FFC CABLE 1.00MM 7 CONDUCTOR 153
Benutzer handbuch
Series -
Length - Exposed Ends 0.138" (3.50mm)
Cable Type FFC, FPC
Length 6.000" (152.40mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Mfr Assmann WSW Components
Pitch 0.039" (1.00mm)