Assmann WSW Components
Produkt-Nr.:
AFFC-100-20-254-11
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FFC CABLE 1.00MM 20 CONDUCTOR 25
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.2395
$3.2395
10
$2.94215
$29.4215
25
$2.78692
$69.673
50
$2.72213
$136.1065
100
$2.59255
$259.255
250
$2.268486
$567.1215
500
$2.203677
$1101.8385
1000
$1.879613
$1879.613
2500
$1.749986
$4374.965
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Series | - |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 10.0" (254.0mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | AFFC-100 |
| Number of Conductors | 20 |