AFVDFT187A5TOR
TPC Wire & Cable
Produkt-Nr.:
AFVDFT187A5TOR
Hersteller:
TPC Wire & Cable
Beschreibung:
CONN QC RCPT 22-16AWG F RED .187
Auf Lager : 5000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1000
Benutzer handbuch
Insulation Fully Insulated
Tab Width 0.187" (4.75mm)
Tab Length 0.252" (6.40mm)
Tab Thickness 0.020" (0.51mm)
Color Red
Terminal Type Standard
Contact Finish Tin
Termination Crimp
Gender Female
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Wire Gauge 18-22 AWG
Series -
Length - Overall 0.748" (19.00mm)
Insulation Diameter 0.031" (0.79mm)