Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
AGQ210A03Z
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RELAY TELECOM DPDT 2A 3VDC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.7715
$3.7715
10
$3.5321
$35.321
25
$3.13956
$78.489
50
$2.98262
$149.131
100
$2.825585
$282.5585
250
$2.511648
$627.912
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 125VAC, 110VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 2 A |
| Termination Style | Gull Wing |
| Coil Current | 33.3 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Coil Resistance | 90 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Seal Rating | - |
| Relay Type | Telecom |
| Coil Insulation | - |
| Series | AGQ |
| Operate Time | 4 ms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Contact Material | Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) |
| Coil Voltage | 3VDC |
| Must Operate Voltage | 2.25 VDC |
| Release Time | 4 ms |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Coil Type | Latching, Single Coil |
| Base Product Number | AGQ210 |