Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
AGQ210A1H
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RELAY TELECOM DPDT 2A 1.5VDC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.3415
$4.3415
10
$4.07265
$40.7265
25
$3.62064
$90.516
50
$3.43938
$171.969
100
$3.258405
$325.8405
250
$2.89636
$724.09
500
$2.715328
$1357.664
1000
$2.534315
$2534.315
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 125VAC, 110VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 2 A |
| Termination Style | Gull Wing |
| Coil Current | 66.7 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Coil Resistance | 22.5 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Seal Rating | - |
| Relay Type | Telecom |
| Coil Insulation | - |
| Series | AGQ |
| Operate Time | 4 ms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Contact Material | Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) |
| Coil Voltage | 1.5VDC |
| Must Operate Voltage | 1.13 VDC |
| Release Time | 4 ms |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Coil Type | Latching, Single Coil |
| Base Product Number | AGQ210 |