Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
AH1684619-A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.425
$1.425
10
$1.3452
$13.452
25
$1.29162
$32.2905
50
$1.23785
$61.8925
100
$1.183985
$118.3985
250
$0.941792
$235.448
500
$0.86108
$430.54
1000
$0.834176
$834.176
5000
$0.753445
$3767.225
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Position | 0.374" (9.5mm) |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Release Force | 2.039gf |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Lever, Simulated Roller |
| Current Rating (Amps) | 100mA (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Series | AH1 |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 26gf |
| Overtravel | 0.020" (0.5mm) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 100,000 Cycles |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Pretravel | 0.083" (2.1mm) |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Base Product Number | AH1684619 |
| Differential Travel | 0.020" (0.5mm) |