CIT Relay and Switch
Produkt-Nr.:
AH1NBUBN
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH PB DPST-NO/NC 1A 125V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$25.0705
$25.0705
10
$22.7677
$227.677
25
$21.74474
$543.6185
40
$20.593625
$823.745
80
$19.826148
$1586.09184
240
$18.54705
$4451.292
440
$15.830544
$6965.43936
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | LED, Blue |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 19.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 1A (AC/DC) |
| Circuit | DPST-NO/NC |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | AH |
| Voltage Rating - DC | 24 V |
| Type | Anti-Vandal, Illuminated |
| Switch Function | On-Mom, Off-Mom |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | CIT Relay and Switch |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Color - Actuator/Cap | Blue |