AH3740A-60L
ITG Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
AH3740A-60L
Beschreibung:
FIXED IND 60NH 78A 0.145MOHM SMD
Auf Lager : 500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 500
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) 155A
Inductance Frequency - Test 500 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.409" (10.40mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 78 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.378" L x 0.252" W (9.60mm x 6.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 0.145mOhm
Inductance 60 nH