Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
AHCF-25-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE 3AB 500V 25A 5-TIN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.7165
$6.7165
5
$6.4771
$32.3855
10
$6.23675
$62.3675
50
$4.7975
$239.875
100
$4.077875
$407.7875
250
$3.838
$959.5
500
$3.35825
$1679.125
1000
$3.238312
$3238.312
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Electrical, Industrial |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.0039 Ohms |
| Approval Agency | cURus |
| Current Rating (Amps) | 25A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 20kA |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Product Status | Active |
| Series | AHCF |
| Voltage Rating - DC | 500 VDC |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 500 VAC |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Class | - |
| Features | - |
| Package | Case |