CIT Relay and Switch
Produkt-Nr.:
AHU1NBBBN
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH PB SPDT 3A 125V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$14.1835
$14.1835
10
$12.7129
$127.129
25
$12.1543
$303.8575
40
$11.5254
$461.016
80
$11.10645
$888.516
240
$10.407886
$2497.89264
440
$9.639517
$4241.38748
960
$8.645
$8299.2
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | LED, Blue |
| Operating Temperature | -20°C ~ 65°C |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 19.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | AHU |
| Type | Anti-Vandal, Illuminated |
| Switch Function | On-Mom |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | CIT Relay and Switch |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Color - Actuator/Cap | Silver |
| Base Product Number | AHU1 |