Amphenol Industrial Operations
Produkt-Nr.:
AIO-CSJM18
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE GLAND 5-10MM M18 BRASS
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.334
$7.334
10
$6.25195
$62.5195
25
$5.90292
$147.573
50
$5.871
$293.55
100
$5.52197
$552.197
250
$5.236362
$1309.0905
500
$5.109404
$2554.702
1000
$4.982465
$4982.465
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.197" (5.00mm) |
| Thread Length | 0.276" (7.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Brass |
| Thread Size | M18x1.5 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| Includes | Panel Nut, Sealing Nut |
| Series | - |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Amphenol Industrial Operations |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | AIO-CS |
| Conduit Hub Size | - |