Amphenol Industrial Operations
Produkt-Nr.:
AIO-CSJM24
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE GLAND 10-14MM M24 BRASS
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$14.6585
$14.6585
10
$12.5039
$125.039
25
$11.80546
$295.1365
50
$11.74219
$587.1095
100
$11.04394
$1104.394
250
$10.472686
$2618.1715
500
$10.218827
$5109.4135
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.394" (10.00mm) |
| Thread Length | 0.315" (8.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Brass |
| Thread Size | M24x1.5 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Includes | Panel Nut, Sealing Nut |
| Series | - |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Amphenol Industrial Operations |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | AIO-CS |
| Conduit Hub Size | - |