Amphenol Industrial Operations
Produkt-Nr.:
AIO-CSM24
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE GLAND 10-14MM M24 NYLON
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.5055
$3.5055
10
$2.9868
$29.868
25
$2.8196
$70.49
50
$2.80459
$140.2295
100
$2.637865
$263.7865
250
$2.501426
$625.3565
500
$2.440778
$1220.389
1000
$2.38014
$2380.14
2500
$2.319501
$5798.7525
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.394" (10.00mm) |
| Thread Length | 0.394" (10.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Thread Size | M24x1.5 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Includes | Panel Nut, Sealing Nut |
| Series | - |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Amphenol Industrial Operations |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | AIO-CS |
| Conduit Hub Size | - |