AK3-430C-BP
Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
AK3-430C-BP
Paket:
AK
Beschreibung:
TVS DIODE 430VWM 625VC AK
Auf Lager : 442
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 3000A (3kA) (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 440V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse -
Product Status Active
Supplier Device Package AK
Series AK
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 625V
Package / Case Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 430V