Asahi Kasei Microdevices/AKM
Produkt-Nr.:
AK4127VF
Hersteller:
Paket:
30-VSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC SAMPLE RATE CONVERTER 30VSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | Digital Audio Interfacing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 30-VSOP |
| Series | - |
| Function | Sample Rate Converter |
| Specifications | 8kHz ~ 216kHz |
| Package / Case | 30-LSSOP (0.220", 5.60mm Width) |
| Number of Channels | 2 |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Asahi Kasei Microdevices/AKM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | I²S |
| Base Product Number | AK4127 |