Asahi Kasei Microdevices/AKM
Produkt-Nr.:
AK8135C
Hersteller:
Paket:
30-VSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC CLOCK GENERATOR 30VSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Ratio - Input:Output | 2:5 |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 30-VSOP |
| PLL | Yes |
| Series | - |
| Input | Crystal |
| Type | Clock Generator, VCXO |
| Package / Case | 30-LSSOP (0.220", 5.60mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Output | Clock |
| Mfr | Asahi Kasei Microdevices/AKM |
| Divider/Multiplier | No/Yes |
| Number of Circuits | 3 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 74.25MHz |