Amphenol Anytek
Produkt-Nr.:
AL2C20SCLA22000G
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 220V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.2105
$7.2105
10
$6.7621
$67.621
25
$6.01046
$150.2615
50
$5.71007
$285.5035
100
$5.409585
$540.9585
250
$4.808482
$1202.1205
500
$4.507959
$2253.9795
1000
$4.207426
$4207.426
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -25°C ~ 50°C |
| Switching Voltage | 277VAC, 28VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 20 A |
| Termination Style | Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Coil Current | 14.7 mA |
| Mounting Type | Socketable |
| Coil Resistance | 15 kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 33 VAC |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Seal Rating | - |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | AL |
| Operate Time | 20 ms |
| Mfr | Amphenol Anytek |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Voltage | 220VAC |
| Must Operate Voltage | 176 VAC |
| Release Time | 20 ms |
| Features | Lighted Indicator, Mechanical Indicator |
| Package | Box |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | AL2C20 |