KEMET
Produkt-Nr.:
ALA7DA681DE400
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.0985
$10.0985
10
$9.5893
$95.893
50
$8.07519
$403.7595
100
$7.570455
$757.0455
500
$6.71251
$3356.255
1000
$6.30875
$6308.75
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 1.850" (47.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 400 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.66 A @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 263.4mOhm @ 100Hz |
| Lifetime @ Temp. | 15000 Hrs @ 85°C |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | ALA7D |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.91 A @ 10 kHz |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 680 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 692.8 mOhms |
| Base Product Number | ALA7DA |