ALSR01R1000FE08
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ALSR01R1000FE08
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES SILICON, .10 OHM 1W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.406" L (2.79mm x 10.31mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 mOhms
Series ALSR
Power (Watts) 1W