Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ALSR032K200JE12
Hersteller:
Paket:
Axial
Charge:
-
Beschreibung:
RES 2.2K OHM 3W 5% AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -65°C ~ 250°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.180" Dia x 0.500" L (4.57mm x 12.70mm) |
| Temperature Coefficient | ±30ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 2.2 kOhms |
| Series | ALSR |
| Power (Watts) | 3W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Dale |
| Features | Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |