ALSR037K500FE12
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ALSR037K500FE12
Beschreibung:
RES 7.5K OHM 3W 1% AXIAL
Auf Lager : 102
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.500" L (4.57mm x 12.70mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 7.5 kOhms
Series ALSR
Power (Watts) 3W