ALSR05600R0FE12
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ALSR05600R0FE12
Beschreibung:
RES 600 OHM 5W 1% AXIAL
Auf Lager : 104
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 600 Ohms
Series ALSR
Power (Watts) 5W