ALSR05R7500FE12
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ALSR05R7500FE12
Beschreibung:
RES 0.75 OHM 5W 1% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Temperature Coefficient ±90ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 750 mOhms
Series ALSR
Power (Watts) 5W