ALSR10450R0FE12
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ALSR10450R0FE12
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 450 OHM 7W 1% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.312" Dia x 1.730" L (7.92mm x 43.94mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 450 Ohms
Series ALSR
Power (Watts) 7W