Zuhause / Crystals / AM-18.080MEMV-T
minImg
AM-18.080MEMV-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
AM-18.080MEMV-T
Hersteller:
TXC CORPORATION
Beschreibung:
CRYSTAL 18.0800MHZ 8PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±100ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series AM
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 18.08 MHz