aimtec
Produkt-Nr.:
AM10E-2418DZ
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
DC DC CONVERTER +/-18V 10W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$22.2585
$22.2585
5
$21.8139
$109.0695
10
$21.3769
$213.769
24
$20.949476
$502.787424
48
$20.530488
$985.463424
72
$20.119946
$1448.636112
96
$19.717544
$1892.884224
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 270mA, 270mA |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Package / Case | - |
| Efficiency | 85% |
| Mfr | aimtec |
| Features | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | -18V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 1.5 kV |
| Approval Agency | CE, cULus, cURus |
| Voltage - Output 1 | -18 ~ 18V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) |
| Number of Outputs | 2 |
| Control Features | - |
| Series | AM10E-Z (10W) |
| Power (Watts) | 10 W |
| Type | Isolated Module |
| Package | Tube |
| Base Product Number | AM10E |