AM1385B1471
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AM1385B1471
Beschreibung:
1385 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Benutzer handbuch
Insertion Loss 3.5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.512" L x 0.472" W (13.00mm x 12.00mm)
Height (Max) 0.217" (5.50mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 8-SMD Module
Bandwidth 4 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 1.385GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm