AM1542B556
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AM1542B556
Beschreibung:
1525-1559MHZ CERAMIC BAND PASS F
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.322" L x 0.263" W (33.58mm x 6.68mm)
Height (Max) 0.309" (7.85mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Monoblock, 4 PC Pad
Bandwidth 34 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 1.542GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm