AM1575-1189D1167
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AM1575-1189D1167
Beschreibung:
1575.42 MHZ / 1189.5 MHZ CERAMIC
Benutzer handbuch
Series -
Type Duplexer
Frequency Bands (Low / High) 1.5579GHz ~ 1.5929GHz / 1.167GHz ~ 1.212GHz