AM159.95CR267
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AM159.95CR267
Beschreibung:
159.95 MHZ CRYSTAL FILTER
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Insertion Loss 6dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 1.750" L x 0.590" W (44.45mm x 14.99mm)
Height (Max) 0.440" (11.18mm)
Product Status Active
Frequency - Center 159.95 MHz
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 30 kHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Package Box
Impedance 50 Ohms